Wij hebben zorg voor ieder ander, met name voor hen die het moeilijker hebben dan wijzelf en dat doen wij door volhardend te zijn in onze betrokkenheid.

Brief opening scholen 8 feb. 2021

05 februari 2021

We kijken er ontzettend naar uit om maandag alle leerlingen weer te mogen ontvangen op de Fakkel. Op vrijdag 5 februari is er vanuit onze school een nieuwsbrief verstuurd naar alle ouders/verzorgers van onze leerlingen. In deze nieuwsbrief leest u meer over de nieuwe maatregelen binnen ons onderwijs. Wij willen u vragen deze brief voor 8 februari aandachtig te lezen, zodat u en uw kinderen goed op de hoogte zijn. Wij danken u voor uw steun!

 

> Lees hier de nieuwsbrief 

 


De link naar de huidige pagina is naar je klembord gekopieerd


Nieuwsarchief

SBO De Fakkel

Athenelaan 11

2152 KL Nieuw-Vennep

Tel.: 0252-62 21 32

E-mail: sbodefakkel@aloysiusstichting.nl